Категорија: Животен стил

Се наближува, МНОГУ ТОПОЛ Афрички бран кон Македонија, се очекуваат температури до 41°C

Времето Денес: Сончево и топло со умерена локална облачност

Невремето се враќа: УХМР со прогноза за пообилни врнежи на местата каде пред неколку дена дождот и ветерот направија хаос

Животен стил 1 месец ago

УХМР СО ВОНРЕДНА ПРОГНОЗА: Еве какво време не` очекува до крајот на неделава

Животен стил 1 месец ago

Сончево и многу топло утре и во наредните неколку дена, вредноста на УВ-индексот 9

Препораки до сите, има најави за топлотен бран. Внимавајте кога излегувате

Животен стил 2 месеци ago

Од понеделник вистински температурен пекол во Македонија. Погледнете какво време не очекува!

Животен стил 2 месеци ago

„Lucky days” во НЕПТУН од 27.06-02.07: Најголеми попусти на целиот асортиман!

Следи да видиме што се високи температури – До крај на месецот многу пресврти

Животен стил 3 месеци ago

Недела на среќни купувачи во „Нептун” – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!