Ознака: Зоран Заев

Зоран Заев доделил лиценца за канабис на идниот зет

ВМРО-ДПМНЕ: Владата на Р.Македонија преку Санела Шкриејљ го опструира работењето на МТСП

Здравство 1 месец ago

Штипјани оставени без болница, а Филипче и Заев продолжуваат со манипулации вредни 7 милиони

Здравство 3 месеци ago

Линданот, отровна материја која ја труе цела Македонија со години. Докторка направила испитување во 2007-та година. Линданот проблем број еден во студијата

Здравство 3 месеци ago

Владата со „Втора мајка“ ПАК одобри 14,4 милиони денари за елаборат и проекти за старо-новиот клинички центар

Здравство 5 месеци ago

Филипче го смени исказот, негира дека знае нешто за случајот „Рекет 2“

Здравство 5 месеци ago

Филипче знаел за истрагата против „Дијамед“ и призна дека се среќавал со Швеѓаните

Здравство 5 месеци ago

Случај „Рекет 2“- Заев бил брифиран од ОЈО за истрагите за „Дијамед“

Здравство 5 месеци ago

Шведската „ДИАВЕРУМ“ беше предупредена дека има истрага за „ДИАМЕД“, замрзантите 11 милиони евра најверојатно се причина, посочи Заев

Здравство 7 месеци ago

Николов – Заев го подготвува најголемиот грабеж во историјата на Македонија?