Ознака: Комисија за здравство

Комисија за здравство на ВМРО-ДПМНЕ: Потребно е добро да се провери составот на Комисијата за заразни болести

Со стартот на скринингот за Ковид-19 во градинките, двајца вработени се потврдени позитивни на вирусот

Здравство 4 месеци ago

СДСМ дели лиценци за канабис на дневна основа, а Филипче бега од дебата за Законот за опојни дроги