Постои решение за маснотиите околу стомакот. Многумина кои го пробале тврдат дека е ефикасен, а вие ќе можете многу брзо да изгубите на тежина.

Сѐ што ви е потребно е:

  • еден лимон
  • доста магдонос
  • чаша вода

Со помош на блендер насецкајте го магдоносот. Направете сок од лимон и прелијте преку магдоносот. Сипете преку магдоносот и мешајте некое време. Конзумирајте го вака подготвениот напиток на празен желудник 6 дена. Направете 10 дена пауза.

Напитокот сигурно ќе ви помогне да ги остварите своите цели и да согорите многу калории. По 6 дена ќе забележите резултати.