Ознака: магдонос

Оваа билка која е неизоставен дел од македонската трпеза има неверојатни лековити својства

Сокот од лимон и магдонос топи дури 3кг за само 5 дена

Мое здравје 5 години ago

Сок кој доколку го пие било која девојка 6 дена на празен желудник, нејзиниот стомак ќе ја остави без зборови! Ќе и раскине

Мое здравје 6 години ago

Дебели сте, ја задржувате водата во организмот!