Ознака: неготино

Ученик од трето одделение во Неготино е позитивен на Ковид-19

15 ученици и 6 наставници се во изолација откако наставничка се зарази со Ковид-19

Здравство 2 години ago

Дете на возраст од една година во Кавадарци е позитивно на Ковид-19

Здравство 4 години ago

Лековитата вода кај Неготино престана да тече!

Социјала 4 години ago

Оставка на директорката п оскандалот со неготинските средношколци во Италија

Социјала 4 години ago

Совет на родители – Виновник за немилите настани со екскурзијата на средношколците од Неготино е агенцијата!

Социјала 4 години ago

Епилог од тепачката во неготинското училиште – Три малолетнички ќе одговараат за насилство, кривична и за обезбедувањето!

Социјала 4 години ago

Тепачката во основното училиште во Неготино ја истражува и обвинителството!

Социјала 4 години ago

Меѓаши: Дескоска целосно да го истражи претепувањето на ученичка во Неготино

Социјала 4 години ago

Скандалозно видео: Малолетнички брутално тепаат соученичка во Неготино