Ознака: повреди

Претепаното 14 месечно бебе ќе има сериозни последици, мајката не го однела ниту на една вакцина а слабо посетувале и педијатар!

Претепаното бебе може да ослепи од повредите на главата

Здравство 5 години ago

Тројца повредени во престрелка ноќеска во Тетово – Со зериозни повреди пренесени се на скопските клиники

Социјала 5 години ago

Претепаното бебе ќе оди во згрижувачко семејство, правобранителот реагира на недоволното реагирање на социјалните служби!

Здравство 5 години ago

Комити се простија од Саздо и дадоа заклетва – Младото момче денеска им подлегна на повредите на КАРИЛ

Мое здравје 5 години ago

Пет знаци дека не внесувате доволно протеини

Здравство 5 години ago

Град Скопје молчи додека кучињата скитници напаѓаат во Скопје – каснато младо момче

Здравство 5 години ago

Четиригодишно дете од Скопје е тешко повредено откако при затворање на вратата на автобусот на ЈСП му била фатена десната рака

Здравство 5 години ago

Војник на АРМ повреден за време на вежба

Здравство 5 години ago

Во ГОБ 8-ми септември отворен Центар за спортски повреди