Ознака: предупредување

Германскиот министер за здравство предупреди на опасноста од зголемување на случаите со Ковид-19

Ни следува студено време со пообилни врнежи од дожд

Здравство 1 година ago

СЗО: Бројот на случаи со ковид-19 се зголемил за 10%, можен е нов бран на вирусот

Здравство 5 години ago

Здравството на колена за неполна година, граѓаните се плашат дека тие ќе ја платат сметката за нестручното менаџирање на болниците!