Ознака: вмро

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ го донесе македонското здравство до состојба на кома

ВМРО-ДПМНЕ бара Филипче да се повлече од функцијата а ОЈО да поведе постапка за скандалозниот тендер!

Здравство 5 години ago

Хаос во прилепската болница, нема лекови за анестезија а директорот е во странство!