Ознака: клиничка болница

Во штипскиот ковид центар починаа тројца пациенти

Новиот случај на заболен со коронавирусот од Штип е таксист

Здравство 6 години ago

Родилка починала во Клиничката болница во Штип, бебето преживеало!