Ознака: лага

Мизрахи: Владата не смее да се крие позади лагата дека законите ја кочат набавката на лековите за ретки болести

ВМРО ДПМНЕ: Неспособноста на СДСМ во здравството ја плаќаат граѓаните со своите животи