Ознака: најава

УХМР: Денес времето ќе биде сончево со мала облачност

Внимавајте, не очекуваат температури до 40 степени

Животен стил 3 години ago

Денес не очекува сончево време, а во недела попладне дожд и грмежи

Неверојатни температури од рано наутро: Не излегувајте од дома без вода и шешир