Ознака: наум стоилковски

Стоилковски: 10 дена нема ништо, Онкологија ќе заврши како модуларната и Беса транс?

Меџити гарантира дека ќе има разрешување на случајот со Онкологија со точно име и презиме на оној кој се огрешил

Здравство 1 година ago

Стоилковски: Наместо да размислуваат за 140-те медицински сестри кои немаат земено плата, тие мислат како да наместат тендер од 22 милиони евра

Здравство 4 години ago

Стоилковски: Колку животи ќе згаснат, а колкумина ќе останат со тешки последици заради доцнењето на вакцините на Филипче?

Здравство 4 години ago

Филипче 6 дена знаел за случајот со докторката која има коронавирус и не постапил?

Здравство 4 години ago

Стоилковски: На скопскиот аеродром нема превентива од коронавирус, а неспособноста на Филипче и владата ја плаќаат граѓаните

Здравство 5 години ago

Штипјани оставени без болница, а Филипче и Заев продолжуваат со манипулации вредни 7 милиони

Здравство 5 години ago

Стоилковски: Заев и неговите олигарси не трујат – Количеството на отровен сулфур диоксид во воздухот е 3 пати над дозволеното

Здравство 5 години ago

Наум Стоилковски: Јавното обвинителството мора да отвори истрага за уништениот инсулин

Здравство 5 години ago

Стоилковски: На ЦО на СДСМ мора да се сменат сите министри