Ознака: неспособност

Митева: Денес граѓаните беа сведоци на лицемерието на Димитар Ковачевски

УПОЗ: Со кратење на плати од вработените, ќе се покрива неспособноста на Владата

Социјала 2 години ago

ВМРО-ДПМНЕ: Заради неспособноста на МТСП над 2400 деца во Скопје чекаат за прием во градинка

Здравство 6 години ago

СЛУЖБАТА НА КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР НЕМА КАПАЦИТЕТ ДА ГИ ПРЕЗЕМЕ ПАРКИНГОТ И ЧИСТЕЊЕТО, ФИЛИПЧЕ ОБВИНУВА, ПОВАЖНО ВО МОМЕНТОТ Е ДА ГИ РЕШИМЕ ДОЛГОВИТЕ!!!