Ознака: убиство

Седум ипол години затвор за детото на Тамара за обид за убиство на екс министерот Тодоров

Поради убиство на осум бебиња уапсена британска здравствена работничка!

Здравство 6 години ago

Чадиковски: Абортусот после 22 седмица е убиство