Ознака: врнежи

Внимавајте, не очекуваат денови со попладневни врнежи, грмежи, силен ветер и град

Од утре дожд, грмежи и засилен ветер

Здравство 5 години ago

Детална временска прогноза: Од понеделник промена на времето