Ознака: полиција

Денеска во Сиднеј илјадници луѓе се собраа на протест против рестриктивните мерки

46 мигранти фатени во Ивеко, возачот во бекство!

Здравство 6 години ago

Кој брутално го претепа 14 месечното бебе кое се уште е на Детска Хирургија?- И по 4 недели, МВР се врти во круг!

Здравство 6 години ago

Дедо бил ограбен на скопските клиники – Непознато лице го измамило дека ќе му договори снимање на радиологија и од картичката му извадил 18.000 денари

Здравство 6 години ago

За оставеното бебе пред Домот за доенчиња во Битола кривично ќе одговараат мајката, нејзиниот татко и невенчаниот сопруг

Социјала 6 години ago

Исчезна 12-годишно момче од Скопје

Здравство 6 години ago

На Детска хирургија сите се грижат за претепаното 14 месечно бебе, полицијата и по 6 дена не успеа да го најде насилникот!

Здравство 6 години ago

Полицијата ја пушти мајката на претепаното 14-месечно дете, истрагата е сеуште во тек

Здравство 6 години ago

Мајката на претепаното 14-месечно девојче на распит во полиција

Здравство 6 години ago

Малолетна тетовка е мајката на бебето кое беше оставено во неделата ноќта пред Домот за доенчиња во Битола