Ознака: социјални мрежи

Над 66% од граѓаните во Македонија сметаат дека интернетот негативно влијае врз децата

Дали трендот на миење на лицето со солена вода е корисно за кожата или не?

Здравство 2 години ago

По масовните протести, Кина ги ублажува строгите анти-ковид мерки

Здравство 2 години ago

Салиу: Две опасни бактерии МРСА и Ацинетобактер детектирани на КАРИЛ

Здравство 2 години ago

Во Шангај денеска избувнаа протести поради мерките за спречување на Ковид-19

Здравство 3 години ago

Д-р Беќаровски: Колеги од здравствена комисија, ревидирајте ја бесмилената одлука, 45 дена заменете ги со 9-12 месеци

Здравство 3 години ago

Д-р Беќаровски: Настинката не ви е ниту од климата, ниту од топлото време, тестирајте се

Здравство 3 години ago

Комисијата со нови предлог мерки до Кризниот штаб за олабавување на рестрикциите

Здравство 3 години ago

Нов корона кластер во автобусите на ЈСП!? Граѓаните реагираат на социјалните мрежи

Во СДСМ никој на никого повеќе не верува, сами на себе очи ќе си извадат! Микица VS Јанчо