Ознака: сведоштво

Пациент во ГОБ „8 Септември“ цела ноќ бил држен без кислород, немале резервна боца

Мицковски: Како тргнало, ако испаднете позитивни оставени сте сами на себе

Здравство 6 години ago

Уште колку деца треба да починат за Филипче да понесе одговорност, а Заев да призне дека здравството пропаѓа