Ознака: помош

Татко на две мали деца е во кома и на респиратор, потребна е помош

Донирајте за малиот Марко, има само 6 години и тумор на мозок, неопходна е помош

Здравство 5 години ago

Министерството за здравство молчи за Павлески, а сестрата ја обелоденува целата вистина

Животен стил 5 години ago

Да помогнеме да се радува Дарија

Мое здравје 5 години ago

Животот може да ви биде спасен и продолжен со конзумација на кикирики

Здравство 6 години ago

За да не завршат на трансплантација, пациентите со Хепатит во Македонија бараат достапност на терапијата!

Социјала 6 години ago

Црвениот крст отвори жиро сметка за настраданите во пожарите во Грција

Социјала 6 години ago

МНР: Нема информации за македонски државјани засегнати од пожарите во Грција

Здравство 6 години ago

АПЕЛ ЗА ПОМОШ: На Јасна ѝ е потребна наша помош- хуманоста на дело да се покаже!

Социјала 6 години ago

Македонските граѓани кои летуваат во Грција не пријавиле штети по вчерашното невреме на Халкидики